Nazirlərin noyabr ayı üçün qəbul günləri – CƏDVƏL

nazirlerkabineti

Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının, digər qurumların rəhbərlərinin və onların müavinlərinin 2019-cu ilin noyabr ayında şəhər və rayonlarda vətəndaşların qəbulu cədvəli açıqlanıb.

XALQ.AZ qəbul cədvəlini təqdim edir.

Qeyd edək ki, vətəndaşların qaldırdıqları məsələlər qəbulu keçirən təşkilatların səlahiyyətlərinə aid olmalıdır.

Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanları, digər qurumlarQəbul günüQəbulun keçirildiyi və əhatə etdiyi şəhər, rayonlar
Əkbər Hacıyev
ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktoru
05Zaqatala
Ramil İsgəndərov
ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktorunun müavini
05Şəki
Ruslan Əliyev
ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktorunun müavini
05Balakən
Fikrət Məmmədov
Ədliyyə naziri
06Astara, Lənkəran, Lerik
Vilayət Zahirov
Ədliyyə nazirinin müavini
08Masallı
Rüstəm Usubov
Baş prokurorun birinci müavini
08Ağcabədi, Laçın
Hikmət Mirzəyev
Ali Məhkəmənin İnzibati-İqtisadi kollegiyasının sədri
08Şamaxı
Azad Rəhimov
Gənclər və idman naziri
08Göyçay, Mingəçevir, Ağdaş, Ağsu
İntiqam Babayev
Gənclər və idman nazirinin müavini
08Tərtər, Yevlax, Bərdə
İsmayıl İsmayılov
Gənclər və idman nazirinin müavini
08Ucar, Kürdəmir, Zərdab
Məleykə Abbaszadə
Dövlət İmtahan Mərkəzinin Direktorlar Şurasının sədri
08Sabirabad, Şirvan, Saatlı,Hacıqabul, Salyan, Neftçala
Sahir Məmmədxanov
Vergilər nazirinin birinci müavini
14Xaçmaz, Quba, Qusar Şabran
Zakir Qaralov
Baş prokuror
15Abşeron, Zəngilan, Şuşa
Muxtar Babayev
Ekologiya və təbii sərvətlər naziri
15Şəmkir, Tovuz
Firdovsi Əliyev
Ekologiya və təbii sərvətlər nazirinin müavini
15Qazax, Ağstafa
Əbülfəs Qarayev
Mədəniyyət naziri
15Kürdəmir
Vaqif Əliyev
Mədəniyyət nazirinin birinci müavini
15Ağdam
Rafiq Bayramov
Mədəniyyət nazirinin müavini
15Ağcabədi, Laçın
Ramin Quluzadə
Nəqliyyat, rabitə və yüksək texnologiyalar naziri
15Lənkəran, Lerik
Əli Abdullayev
Nəqliyyat, rabitə və yüksək texnologiyalar nazirinin birinci müavini
15Astara
Şahin Yusifov
Ali Məhkəmənin Cinayət kollegiyasının sədri
15Qəbələ
Azər Cəfərov
Ədliyyə nazirinin müavini
15Zaqatala
Arzu Rəhimov
Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidmətinin rəisi
15Masallı, Yardımlı
Mayıl Şahverdiyev
Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidməti rəisinin müavini
15Cəlilabad, Biləsuvar
Əhməd Əhmədzadə
Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədri
15Balakən
Zakir Quliyev
Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədrinin müavini
15Qax
Rafiq Aslanov
Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədrinin müavini
15Zaqatala
Qorxmaz Hüseynov
“Azərsu” ASC-nin sədri
15Mingəçevir, Yevlax
Vüqar Əhmədov
“Azərişıq” ASC-nin sədrinin vəzifəsini icra edən
15Yardımlı, Masallı
Mətin Eynullayev
Vergilər nazirinin müavini
18Ağcabədi, Beyləqan,İmişli, Füzuli, Laçın, Xocavənd
Teyyub Cabbarov
“Azərsu” ASC-nin sədrinin birinci müavini
18Zərdab, Bərdə
Etibar Məmmədov
“Azərsu” ASC-nin sədrinin müavini
19Kürdəmir, Ucar
Saleh Məmmədov
Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin İdarə Heyətinin sədri
20Şəmkir, Gədəbəy
Əvəz Qocayev
Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin İdarə Heyəti sədrinin müavini
20Daşkəsən
Pərviz Şahbazov
Energetika naziri
22Yevlax
Samir Vəliyev
Energetika nazirinin müavini
22Mingəçevir
Elnur Soltanov
Energetika nazirinin müavini
22Bərdə, Tərtər
Sahil Babayev
Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi naziri
22Ucar
Anar Kərimov
Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi nazirinin müavini
22Kürdəmir
Mətin Kərimli
Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi nazirinin müavini
22Zərdab
Mikayıl Cabbarov
İqtisadiyyat naziri
22Kürdəmir
Niyazi Səfərov
İqtisadiyyat nazirinin müavini
22Göyçay
Sahib Məmmədov
İqtisadiyyat nazirinin müavini
22Ucar
Oqtay Şirəliyev
Səhiyyə naziri
22Cəlilabad, Biləsuvar
Elsevər Ağayev
Səhiyyə nazirinin müavini
22Masallı, Yardımlı
Rahim Əliyev
Səhiyyə nazirinin müavini
22Lerik
Namiq Əsgərov
Baş prokurorun müavini
22Beyləqan, Xocavənd
Rövşən Rzayev
Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri
22Beyləqan
Fuad Hüseynov
Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini
22Cocuq Mərcanlı (Cəbrayıl)
Sabir Əhmədov
Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini
22Füzuli
Bəhram Xəlilov
Dövlət İmtahan Mərkəzinin Direktorlar Şurası sədrinin müavini
22Oğuz, Şəki, Qax, Zaqatala, Balakən
Seyfulla Əzimov
Daxili işlər nazirinin birinci müavini
23Göyçay, Yevlax, Mingəçevir, Ağsu, Şamaxı, İsmayıllı, Ucar, Kürdəmir, Ağdaş
Hicran Hüseynova
Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri
25Ağdam, Tərtər, Bərdə
Sədaqət Qəhrəmanova
Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini
25Ağcabədi, Laçın, Beyləqan, Xocavənd, Füzuli
Mübariz Qurbanlı
Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsinin sədri
26Zərdab, Kürdəmir
Səyyad Aranlı
Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin birinci müavini
26Göyçay
Gündüz İsmayılov
Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini
26Ucar
Sahib Ələkbərov
Vergilər nazirinin müavini
27Siyəzən, Sumqayıt, Abşeron, Xızı, Qubadlı, Zəngilan, Şuşa
Ceyhun Bayramov
Təhsil naziri
28Yevlax, Bərdə
Firudin Qurbanov
Təhsil nazirinin müavini
28Ağdaş, Mingəçevir
Rafiq Cəlilov
Əmlak Məsələləri Dövlət Komitəsi sədrinin müavini
28Sabirabad
Ramil Yusifov
“Azərişıq” ASC-nin sədrinin müavini
28Cəlilabad, Biləsuvar
Ramiz Rzayev
Ali Məhkəmənin sədri
29Bərdə
Kəmaləddin Heydərov
Fövqəladə hallar naziri
29Şəmkir
Rəfail Mirzəyev
Fövqəladə hallar nazirinin birinci müavini
29Göygöl
Etibar Mirzəyev
Fövqəladə hallar nazirinin müavini
29Samux
İnam Kərimov
Kənd təsərrüfatı naziri
29Astara, Lerik
İlham Quliyev
Kənd təsərrüfatı nazirinin müavini
29Masallı, Lənkəran
Elçin Zeynalov
Kənd təsərrüfatı nazirinin müavini
29Yardımlı, Cəlilabad
Səfər Mehdiyev
Dövlət Gömrük Komitəsinin sədri
29Abşeron
İsmayıl Hüseynov
Dövlət Gömrük Komitəsi sədrinin birinci müavini
29Salyan
Əsgər Abdullayev
Dövlət Gömrük Komitəsi sədrinin müavini
29Sabirabad, Hacıqabul
Vilayət Eyvazov
Daxili işlər naziri
30Sumqayıt, Abşeron, Qobustan, Qubadlı, Zəngilan
Kərəm Həsənov
Əmlak Məsələləri Dövlət Komitəsinin sədri
30Şirvan
Rüstəm Şahbazov
Əmlak Məsələləri Dövlət Komitəsi sədrinin müavini
30Neftçala

Orxan