Prezident tapşırıq verdi-nazirlər, müavinləri, komitə sədrləri bölgələrdə vətəndaşlarla görüşəcək-Siyahı

Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının, digər qurumların rəhbərlərinin və onların müavinlərinin 2019-cu ilin iyun ayında şəhər və rayonlarda vətəndaşların qəbulu cədvəli açqılanıb.

XAL.AZ xəbər verir ki,  qəbul zamanı vətəndaşların qaldırdıqları məsələlər qəbulu keçirən təşkilatların səlahiyyətlərinə aid olmalıdır.
 

Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanları, digər qurumlar Qəbul

günü

Qəbulun keçirildiyi

və əhatə etdiyi

şəhər, rayonlar

Vüqar Əhmədov

“Azərişıq” ASC-nin sədrinin vəzifəsini icra edən

03 Quba, Qusar
Ramil Yusifov

“Azərişıq” ASC-nin sədrinin müavini

03 Xaçmaz, Şabran
Azad Rəhimov

Gənclər və idman naziri

07 İsmayıllı, Qəbələ, Oğuz
İsmayıl İsmayılov

Gənclər və idman nazirinin müavini

07 Zaqatala, Balakən
Rüstəm Usubov

Baş prokurorun birinci müavini

07 Daşkəsən, Kəlbəcər
Əkbər Hacıyev

ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktoru

07 Ağsu
Ramil İsgəndərov

ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktorunun müavini

07 Qobustan
Ruslan Əliyev

ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktorunun müavini

07 Şamaxı
Rövşən Rzayev

Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri

12 Quba, Qusar
Sabir Əhmədov

Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini

12 Şabran, Siyəzən
Fuad Hüseynov

Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini

12 Xaçmaz
Vilayət Zahirov

Ədliyyə nazirinin müavini

12 Samux
İntiqam Babayev

Gənclər və idman nazirinin müavini

12 Şəki, Qax
Hicran Hüseynova

Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri

13 Şəki, Oğuz
Aynur Sofiyeva

Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini

13 Qax, Zaqatala, Balakən
Ceyhun Həsənov

Ədliyyə nazirinin müavini – Penitensiar Xidmətin rəisi

13 Göygöl
Ramiz Rzayev

Ali Məhkəmənin sədri

14 Şirvan
Hikmət Mirzəyev

Ali Məhkəmənin İnzibati-İqtisadi kollegiyasının sədri

14 Saatlı
Şahin Yusifov

Ali Məhkəmənin Cinayət kollegiyasının sədri

14 Sabirabad
Fikrət Məmmədov

Ədliyyə naziri

14 Gəncə
Kəmaləddin Heydərov

Fövqəladə hallar naziri

14 Şəki, Qax
Rəfail Mirzəyev

Fövqəladə hallar nazirinin birinci müavini

14 Balakən
Etibar Mirzəyev

Fövqəladə hallar nazirinin müavini

14 Zaqatala
Namiq Əsgərov

Baş prokurorun müavini

14 Goranboy, Xocalı
Oruc Zalov

Daxili işlər nazirinin müavini

14 Şirvan, Hacıqabul, Sabirabad, Saatlı, İmişli, Zərdab, Salyan, Neftçala, Biləsuvar, Cəbrayıl
Sahib Ələkbərov

Vergilər nazirinin müavini

14 İmişli, Ağcabədi, Beyləqan, Xocavənd, Füzuli, Laçın
Mətin Eynullayev

Vergilər nazirinin müavini

14 Ağsu, Şamaxı, Qobustan
Qorxmaz Hüseynov

“Azərsu” ASC-nin sədri

14 Quba, Qusar
Namiq Babayev

Dövlət İmtahan Mərkəzinin Direktorlar Şurası sədrinin müavini

14 Şəki, Oğuz
Teyyub Cabbarov

“Azərsu” ASC-nin sədrinin birinci müavini

17 Xaçmaz
Etibar Məmmədov

“Azərsu” ASC-nin sədrinin müavini

18 Şabran, Siyəzən
Əhməd Əhmədzadə

Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədri

19 Sabirabad, Saatlı
Arzu Rəhimov

Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidmətinin rəisi

20 Lənkəran, Astara
Mayıl Şahverdiyev

Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidməti rəisinin müavini

20 Lerik
Zakir Qaralov

Baş prokuror

21 Yardımlı, Astara, Lerik
Şahin Mustafayev

İqtisadiyyat naziri

21 Ağcabədi, Laçın
Niyazi Səfərov

İqtisadiyyat nazirinin müavini

21 Ağdam, Bərdə
Sahib Məmmədov

İqtisadiyyat nazirinin müavini

21 Tərtər, Naftalan
İnam Kərimov

Kənd təsərrüfatı naziri

21 İsmayıllı, Qəbələ
İlham Quliyev

Kənd təsərrüfatı nazirinin müavini

21 Şamaxı, Ağsu
Seyfəddin Talıbov

Kənd təsərrüfatı nazirinin müavini

21 Göyçay, Ağdaş
Əbülfəs Qarayev

Mədəniyyət naziri

21 Balakən, Zaqatala
Vaqif Əliyev

Mədəniyyət nazirinin birinci müavini

21 Şəki, Oğuz
Rafiq Bayramov

Mədəniyyət nazirinin müavini

21 Qax
Ramin Quluzadə

Nəqliyyat, rabitə və yüksək texnologiyalar naziri

21 Oğuz, Şəki
Əli Abdullayev

Nəqliyyat, rabitə və yüksək texnologiyalar nazirinin birinci müavini

21 Qəbələ
Oqtay Şirəliyev

Səhiyyə naziri

21 Quba, Qusar
Elsevər Ağayev

Səhiyyə nazirinin müavini

21 Xaçmaz
Rahim Əliyev

Səhiyyə nazirinin müavini

21 Siyəzən, Şabran
Mikayıl Cabbarov

Vergilər naziri

21 Zaqatala, Balakən, Qax
Sahir Məmmədxanov

Vergilər nazirinin birinci müavini

21 Ucar, Göyçay, Kürdəmir, Ağdaş, Zərdab
Saleh Məmmədov

Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin İdarə Heyətinin sədri

21

 

Qax, Zaqatala
Əvəz Qocayev

Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin İdarə Heyəti sədrinin müavini

21 Balakən
Səfər Mehdiyev

Dövlət Gömrük Komitəsinin sədri

22 Gəncə, Samux
İsmayıl Hüseynov

Dövlət Gömrük Komitəsi sədrinin birinci müavini

22 Göygöl
Əsgər Abdullayev

Dövlət Gömrük Komitəsi sədrinin müavini

22 Daşkəsən
Vilayət Eyvazov

Daxili işlər nazirinin birinci müavini

22 Lənkəran, Cəlilabad, Masallı, Astara, Yardımlı
Mübariz Qurbanlı

Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsinin sədri

25 Şəki
Siyavuş Heydərov

Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini

25 Qəbələ
Gündüz İsmayılov

Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini

25 Oğuz
Firidun Qurbanov

Təhsil nazirinin müavini

25 Qax, Zaqatala, Balakən
Zakir Quliyev

Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədrinin müavini

25 Salyan
Rafiq Aslanov

Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədrinin müavini

25 Hacıqabul
Muxtar Babayev

Ekologiya və təbii sərvətlər naziri

28 Quba, Qusar
Firdovsi Əliyev

Ekologiya və təbii sərvətlər nazirinin müavini

28 Xaçmaz, Şabran
Rauf Hacıyev

Ekologiya və təbii sərvətlər nazirinin müavini

28 Siyəzən, Xızı
Pərviz Şahbazov

Energetika naziri

28 Xaçmaz, Şabran
Samir Vəliyev

Energetika nazirinin müavini

28 Quba, Qusar
Elnur Soltanov

Energetika nazirinin müavini

28 Siyəzən, Xızı
Sahil Babayev

Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi naziri

28 Gəncə
Anar Kərimov

Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi nazirinin müavini

28 Göygöl
Mətin Kərimli

Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi nazirinin müavini

28 Samux
Ceyhun Bayramov

Təhsil naziri

28 Şəki, Oğuz, Qəbələ
Kərəm Həsənov

Əmlak Məsələləri Dövlət Komitəsinin sədri

28 Şabran
Rafiq Cəlilov

Əmlak Məsələləri Dövlət Komitəsi sədrinin müavini

28 Xızı
Rüstəm Şahbazov

Əmlak Məsələləri Dövlət Komitəsi sədrinin müavini

28 Siyəzən
Məleykə Abbaszadə

Dövlət İmtahan Mərkəzinin Direktorlar Şurasının sədri

28 Qax, Zaqatala, Balakən
Ramil Usubov

Daxili işlər naziri

29

 

Quba, Qusar, Xaçmaz, Şabran, Siyəzən, Xızı

 


Bir cavab yazın

Sizin e-poçt ünvanınız dərc edilməyəcəkdir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.